List otwarty, zaproszenie

Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele,
czytelnicy i sympatycy Biznesu na fali,
członkinie i  partnerzy Klubu Marka kobietą.

Żyjemy w niezwykłych czasach, działamy w symbolicznym momencie, roku 2018 w Polsce i dla Polaków.

Wokół naszych najnowszych, ogólnopolskich raportów Wartości managera roku 2017 oraz Kobiecych inspiracji 2017/2018”, w których wypowiedziało się ponad 100 wyjątkowych postaci ze świata biznesu, kultury i nauki, na temat tego, co najważniejsze – w życiu zawodowym, osobistym, relacjach międzyludzkich w naszym kraju, wytworzyła się niepowtarzalna dotąd więź i wartość, którą pragniemy razem rozwijać – lokalnie i ogólnopolsko.

Jako twórca tych projektów, redaktor naczelny Biznesu na fali oraz Prezes Klubu Marka jest kobietą, zapraszam więc serdecznie i otwarcie wszystkich Państwa, środowiska i przedstawicieli życia społeczno-gospodarczego. do pogłębienia i rozwinięcia zawartych w tych raportach doświadczeń, podczas cyklu spotkań i rozmów, w tym wyjątkowym dla nas, roku 2018.

To właśnie rok 2018 w naszym kraju jest 100-rocznicą odzyskania niepodległości, a także Rokiem Praw Kobiet.  Mamy więc wyjątkową okazję do głębokiej refleksji, do szerokiego spojrzenia na nas samych i odpowiedzi, na czym budować nasze działania, naszą tożsamość, naszą wspólną przyszłość, nas samych? To sformułowania, które razem chcemy wypełnić, zdefiniować, na przykładzie naszych najlepszych życiowych i biznesowych doświadczeń, potwierdzających to, co potrafi nas łączyć, budować, wyróżniać i rozwijać. Lokalnie i ogólnopolsko, strategicznie, długofalowo, ponadczasowo i ponad podziałami.

Zapraszam serdecznie do rozmów.
Jarosław Waśkiewicz
redaktor naczelny Biznesu na fali
prezes Klubu Marka jest kobietą

redakcja@biznesnafali.pl

 


Foto: Piotr Wieliczko ELITE PHOTO & FILM // Facebook