Zapraszamy Cię do udziału w wirtualnym Dniu Otwartym Psychologii w WSE! To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy swoją przyszłość wiążą z pomaganiem innym w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Cegiełkę „na tak” psychologii WSE dodaję również od siebie. Skorzystaj z okazji i porozmawiaj z wykładowcami, studentami oraz Działem Rekrutacji WSE – uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania! ❗Więcej o kierunku przeczytacie na stronie: https://wse.krakow.pl/studia-i-stopnia/psychologia/
Harmonogram spotkania:

15:30 – wykład pt. „Pandemia Covid-19 i co dalej ze zdrowiem?”

Prowadząca: dr Bożena Magoń – socjolog, dr n. med. w zakresie biologii medycznej, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Coachingu zdrowia. Autorka publikacji dotyczących zdrowia społeczeństwa. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz Podkarpackiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego.

16:00 – dyskusja wykładowców WSE pt. „Dlaczego warto studiować Psychologię?” + Q&A i czat z Działem Rekrutacji

Uczestnicy:

◾ Mateusz Barłóg – psycholog, trener, coach, terapeuta EMDR. Prodziekan ds. kierunku Psychologia w WSE. Doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek zespołu naukowego w grancie badawczym finansowanym ze źródeł Narodowego Centrum Nauki “Analiza stanów depersonalizacji / derealizacji w grupach klinicznych i nieklinicznych”.
◾ Monika Buczek – absolwentka psychologii UJ oraz psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym. Posiada doświadczenie w pracy w interwencji kryzysowej, poradni zdrowia psychicznego, poradni psychologiczno – pedagogicznej. Prowadziła treningi twórczości dla dzieci i dorosłych.
◾ Wojciech Buda – student Psychologii w WSE. Po studiach chce na stałe zajmować się wystąpieniami publicznymi, rozwojem umiejętności miękkich dla pracowników firm oraz ich menadżerów, udzielaniem pomocy w walce ze stresem, prowadzeniem szkoleń oraz pisaniem artykułów lub poradników.
◾ dr Teresa Myśliwiec – Ekonomistka, posiadająca wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor psychologii, wykładowca akademicki, specjalistka od zarządzania zasobami ludzkimi, zainteresowana głównie zjawiskami związanymi z samokontrolą.
◾ dr Roksana Ulatowska – badaczka, psycholożka, trenerka procesów design thinking i kreatywnego myślenia. Autorka narzędzia do diagnozy inhibitorów kreatywności. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się na barierach twórczego myślenia, przemysłach kreatywnych, metodologii badań społecznych oraz przywództwie edukacyjnym i wartościach w edukacji.

LINK DO SPOTKANIA: http://bit.ly/dzień-otwarty-psychologii-wse

❗Więcej o kierunku przeczytacie na stronie: https://wse.krakow.pl/studia-i-stopnia/psychologia/

Dołącz do nas i pomóż sobie podjąć najlepszą decyzję o studiach w WSE!