Ponad połowa Polaków (52 proc.) to kobiety. O 36 proc. wzrosła w ostatnich dwóch latach aktywność biznesowa kobiet w Polsce. To jeden z najlepszych wyników w Europie, a nawet na świecie, podaje najnowszy raport „Global Entrepreneurship Monitor (GEM)”. Kobiety zawsze były bardziej przedsiębiorcze od mężczyzn, zwłaszcza w Polsce. Polki są w czołówce właścicielek firm w Europie – 33,4 proc. firm jest założonych i prowadzonych przez kobietę (podczas gdy europejska średnia wynosi 31 proc.).

Jestem niezwykle dumny, że jako prezes Klubu Marka jest kobietą, mam zaszczyt współpracować, oddziaływać i inspirować tę część polskiego społeczeństwa – kobiety. Kobiety, dla których równie ważne w rozwoju i sukcesie zawodowym jest to, co dzieje się wokół. Rodzina, relacje osobiste, wartości, aktywność społeczna, pasje. To wszystko wspieramy i siebie osobiście, przynosimy piękne owoce dla nas wszystkich i każdej z osobna, w Klubie Marka jest kobietą

Klub Marka jest kobietą to nie tylko przedsiębiorcze osoby, właścicielki firm. To przede wszystkim wspaniałe, wartościowe kobiety, szukające inspiracji i inspirujące innych. Są odważne, zdeterminowane i nie boją się podejmować trudnych decyzji, Ich historie, często bolesne, poruszają nas wszystkich, motywują do działania. Dobrze jest mieć w tej podróży życia, dobrego i sprawdzonego kompana. Tym kimś dla Was, dla nas wszystkim są „Kobiety na fali” i Klub Marka jest kobietą.

Pięknie łączymy ludzi i Wasze wartości, pasje, firmy i projekty. Dzielimy tym, co najlepsze, dla rozwoju i realizacji jeszcze większych idei – lokalnie, ogólnopolsko, międzynarodowo.

Dziś, nasze „Kobiety na fali” i Klub Marka jest kobietą spotkać możecie w największych miastach Polski oraz poza jej granicami  (m.in. Austria, Belgia, Wielka Brytania, Kanada, USA).

Bo najważniejsze, zasadnicza różnica naszych działań wobec innych jest taka, że przede wszystkim angażujemy się w Wasze działania, pasje i rozwój twojej marki na co dzień. Każdego tygodnia, 52 tygodnie w roku, przez cały rok. Tworzymy lokalne i międzynarodowe sojusze, aby jak najlepiej wspierać i rozwijać nasze małe wielkie inicjatywy, marki i nas samych. To właśnie wtedy, poza blaskiem fleszy i kamer, prowadzimy razem szereg projektów biznesowych i społecznych, kampanii wizerunkowych, warsztatów, debat eksperckich i raportów, dziesiątki inicjatyw, poruszające ważne dla ciebie i naszego rozwoju, zagadnienia. Kiedy zaś spotykamy się z naszymi klubowiczkami z Polski i za granicy – to po prostu „święto każdej z nas” i wspólna celebracja tego, co najlepsze. Tego, co tworzymy przez cały rok, razem.

Jeśli więc chciałabyś poznać nasze inicjatywy, wspólne projekty i działania które tworzymy razem, lokalnie, ogólnopolsko, międzynarodowo w ciągu roku, jesteś przedsiębiorczą, świadomą kobietą, prowadzisz własny biznes i/lub ciekawe projekty a nasze wartości są bliskie twemu sercu – to jest to miejsce dla ciebie, serdecznie zapraszamy do naszej społeczności – do Klubu Marka jest kobietą, czekamy na wiadomość od ciebie: redakcja@biznesnafali.pl

Serdecznie zapraszam
Jarosław Waśkiewicz
Prezes Klubu Marka jest kobietą