Sport od zawsze był integralną częścią mojego życia. Czymś, co kocham,            z wzajemnością. Od zabawy i nauki przez sport, jako dziecko, po treningi          w klubach w szkole średniej i na studiach, uprawiałem kilka dyscyplin, które ukształtowały mój dzisiejszy charakter. Mierzenie się z przeciwnościami, pokora wobec niepowodzeń (których jak w każdym sporcie, jest więcej niż sukcesów), szacunek dla rywali na treningu, przyjaciół po treningu. Wytrwałość w pokonywaniu własnych słabości i ciągle poszukiwanie w sobie nowych pokładów motywacji – to stałe elementy sportowej układanki każdej dyscypliny i najlepsza szkoła życia, dla młodego człowieka, dorosłego także.    W moim życiu tą szkołą życia były m.in.: pływanie, lekkoatletyka, siatkówka, piłka nożna, tenis ziemny, fitness, karate kyokushin, taniec towarzyski, kolarstwo górskie i szosowe.

Ta ostatnia z wymienionych pasji – kolarstwo – jest dziś pierwszą, najważniejszą. Objawia się w relacjach osobistych, towarzyskich, działaniach zawodowych, a także pod postacią ogólnopolskiego „poruszenia”, jakie razem stworzyliśmy – społeczność pozytywnie nakręconych ludzi na punkcie dwóch kółek – Sralpe Polska.

Ja zaś, jako „Szefuńcio” kontynuuje sportową przygodę, dzieląc się pozytywną energią i doświadczeniami z innymi pasjonatami sportu. Oraz z wszystkimi, którzy tej pozytywnej energii w życiu, poszukują.

Sport w naturalny sposób łączy się i przenika moje aktywności zawodowe. Dlatego jako redaktor naczelny serwisu informacyjnego Biznesu na fali i prezes kobiecej organizacji Marka jest kobietą, zapraszam do wspólnych działań i jestem zapraszany przez wspaniałych ludzi biznesu, ludzi z pasją,      do fantastycznych projektów i inicjatyw, w których łączy nas sport.

Jeśli więc i twoje życie wypełnia sportowa pasja, to zapraszam cię serdecznie do kontaktu ze mną i do inspirujących projektów pod jednym wspólnym hasłem „Łączy nas…”, który wspierają m.in. ogólnopolski Biznesnafali.pl,              Klub Marka jest kobietą

Zapraszam serdecznie
Jarosław Waśkiewicz