W życiu nie ma przypadków, dlatego podczas nieprzypadkowego spotkania z Dorotą Karnikowską, w dniu moich urodzin, w szczerej rozmowie opowiada mi, co pięknego już za chwilę wydarzy się w jej hotelu – Wieniawa SPA, a chodzi o Bal Charytatywny dla potrzebujących dzieciaczków, już w najbliższą sobotę 21 października 2017.

Pomagamy innym i to jest najważniejsze. To już nasz trzeci Bal Charytatywny. Przede wszystkim bardzo się cieszę z ogromnego zaangażowania Eli (Pohl-Duczmal) i Ani Lisewskiej, bo to z ich inicjatywy dzieje się to wszystko.

Pomagamy dzieciom z potrzeby serca, nie dlatego że „tak trzeba”. Każdy z nas ma dzieci, więc widok tych cierpiących, potrzebujących powoduje, że chcemy im po prostu pomóc, ulżyć, m.in. dzięki tak pięknej akcji jaką jest Bal Charytatywny.

Jestem bardzo zbudowana bardzo szerokim oddźwiękiem wśród naszych gości. Ludzie z potrzeby serca ofiarują swoją pomoc. Sala wypełnia się bez problemu. Chcąc im podziękować za ich serce, przygotowaliśmy sporo atrakcji i niespodzianek do licytacji.

Najważniejsza rzecz jest taka, że wszystkie środki z tej licytacji zostaną przekazane na rzecz tej dwójki dzieci – Martynki i Daniela. Wszystko przekazujemy dla nich, aby im i ich rodzicom żyło się łatwiej, ulżyć w cierpieniu. Każdy z darczyńców ufundował coś, co jest bliskie ich sercu, a wszystkie środki, 100% z licytacji będą przekazane tym właśnie, potrzebującym dzieciaczkom.

Wieniawa już wcześniej przyłączała się do tego typu akcji. Do Fundacji Hospicyjnej księdza Dutkiewicza. Ostatnio również z fundacją VivaDental. Gdzieś, podskórnie czujemy potrzebę takich działań, nie tylko osiągania marketingowych celów. Bo w takich działaniach chodzi o coś zupełnie innego. Dlatego jeśli ktoś odczytywałby tego typu działania jako „marketingowe” to nie będzie go wśród tych wszystkich gości, ludzi dobrego serca.

Będziemy więc chcieli kontynuować nasze akcje charytatywne w kolejnych latach. Każdy z naszych darczyńców przyłącza się również dlatego bo wie, że wszystkie środki, 100%  z tej akcji trafiają do potrzebujących dzieciaczków. Wszyscy wierzymy i liczymy na ich powrót do zdrowia.

Serdecznie więc zapraszamy, razem z Dorotą Karnikowską, do Hotelu Wieniawa SPA  😉
https://www.facebook.com/HotelSPAWieniawa/
https://hotelwieniawa.com/