„Szanowny Panie Jarosławie. Bardzo dziękujemy za spełnienie bardzo ważnej dla nas roli konferansjera i poprowadzenie wydarzenia „Ubierz duszę ze sztuką” w Galerii Sztuki Glaza Expo Design w Gdańsku. Pana takt, kultura osobista i profesjonalizm dały nam poczucie spokoju oraz wpłynęły na podkreślenie rangi naszych wspólnych działań. Zamierzałyśmy stworzyć wyjątkową atmosferę w otoczeniu obiektów sztuki, która poruszy zmysły naszych gości. Pana zaangażowanie w całość imprezy w znacznym stopniu wpłynęło na osiągnięcie oczekiwanego rezultatu”.

Barbara Glaza
Właścicielka Galerii Sztuki Glaza Expo Design

 

„Ubierz duszę ze sztuką” to wydarzenie dla koneserów piękna i subtelności w jednym. Już samo miejsce, w którym się odbywa – jedna z najbardziej prestiżowych trójmiejskich galerii sztuki: GLAZA EXPO DESIGN Barbara Glaza.

W magicznych i wypełnionych sztuką wnętrzach pojawiły się piękne kobiety, które – tak jak na wybiegu swojego życia – zaprezentowały swój naturalny wdzięk i siłę kobiecości w autorskiej kolekcji odzieży i torebek za skór naturalnych marki GRACE COLLECTION Grażyna Paturalska.

Zaprezentowane kreacje stworzył prawdziwie artystyczny duet z piękną i oryginalną biżuterią autorstwa Lucyna Draczynska – LUCREATIVE, która zainspirowana została obrazami polskich artystów.

Konferansjerem spotkania był Jarosław Waśkiewicz, redaktor naczelny magazynu „Biznes na fali”.

Zobacz galerię zdjęć: https://www.facebook.com/pg/biznesnafali/photos/?tab=album&album_id=727386364001863

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Z racji zorganizowana pokazu na otwartej przestrzeni przed galerią, przyciągnął on również wielu przechodniów. A prowadzącego ubiera marka PAWO Gdańsk Alfa Centrum

Czytaj więcej na: http://deluxe.trojmiasto.pl/Ubierz-dusze-ze-sztuka-Pokaz-Grace-Collection-i-Lucreative-n82762.html#tri