Na mojej 15 letniej osi czasu ostatnich lat i „kamieni milowych” na niej zapisanych, wart odnotowania jest również ten oto moment. Rok 2005, 13 lat temu, razem z Rektorem Uniwersytet Gdański dr hab. Andrzej Ceynowa, prof. UG, powołaliśmy do życia „Forum Młodych”, dla aktywnych, przedsiębiorczych studentów, którego to Forum, byłem pomysłodawcą i jego pierwszym prezesem (zdjęcie w gabinecie Rektora, nas uwieczniające oraz informacja prasowa z udziałem prezesa Gdańskiego Klubu Biznesu).

Dziś, w roku 2018, wciąż służę i wspieram środowisko akademickie, dla młodszych kolegów i koleżanek (m.in. Koło Naukowe Strateg) ale i profesjonalnie, dzięki zawodowym doświadczeniom – wspieram przedsiębiorczych, gotowych na zmiany, drogę na przód…. – osoby prywatnie i zawodowo, firmy, instytucje, organizacje…

Tak wtedy, 13 lat temu byli i są przy mnie, rektorzy, profesorowie, wybitne postacie, tak są do dziś: Rada Ekspertów ➡️ http://biznesnafali.pl/rada-ekspertow/)

Tak i oni, dziś, rok 2018, zapraszają mnie do swojego „życia” aby im towarzyszyć, za co jestem ogromnie wdzięczny 🙏 za co dziękuję Pani Rektor, prof. nadzw. dr. hab. Anna Siewierska-Chmaj zapraszając mnie do swojego „Konwentu” na rzecz wspierania Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera – mojego autorytetu.

🙏 Aby nauczać i uczyć się przez całe życie, inspirować i być inspirowanym – przez ostatnie 15 lat… i niech trwa przez kolejne 15 i dalej… Amen 🙏

 

➡️ www.wse.krakow.pl/pl/uczelnia
➡️ www.jaroslawwaskiewicz.com