Już po raz 24. najlepsze polskie przedsiębiorstwa zostaną uhonorowane prestiżową nagrodą „WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców”, świadczącą o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Kolejny rok z rzędu Gala odbywać się będzie pod auspicjami klubu Marka jest kobietą i Biznesnafali.pl. Kapituła Konkursu nagrodzi te podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Wielka Gala wręczenia nagród WIKTORII, która odbędzie się 9 października  2021 r. w Warszawie. Już dziś możesz bezpłatnie zgłosić firmę do Konkursu!

XXIV edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców to znakomita okazja, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Statuetki przyznawane są w 17. kategoriach. W dotychczasowych 23 edycjach plebiscytu zgłosiło się 9 230 firm, a 5 630 otrzymało nominacje. Nagrodzono do tej pory 974 firmy.

Konkurs skierowany jest do firm posiadających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej a jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie. Każdego roku do konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców zgłaszają się małe i średnie przedsiębiorstwa, które stanowią podstawę polskiej gospodarki, jak i wielkie korporacje.

Otrzymanie prestiżowej nagrody WIKTORII stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oraz konkurencyjności oferowanych produktów i usług w Polsce jak i za granicą. Przedsiębiorstwa, które chciałyby się znaleźć w gronie najlepszych firm, mogą zgłaszać się do 31 lipca 2021 roku za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie konkursu www.nagrodawiktoria.pl

W konkursie o WIKTORIĘ mogą uczestniczyć podmioty gospodarcze mające siedzibę i rejestrację na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (lub ich udokumentowani prawni następcy), zarejestrowane co najmniej rok przed ogłoszeniem kolejnej edycji Konkursu. Konkurs składa się z jednego etapu, który wymaga od uczestników złożenia określonego zestawu dokumentów: formularz zgłoszenia, który podlega weryfikacji, po której uczestnik otrzyma oficjalną NOMINACJĘ oraz kompletu dokumentów do udziału w konkursie wymienionych na stronie www.nagrodawiktoria.pl.

Złożone dokumenty podlegają ocenie Kapituły Konkursowej. W wyniku tej oceny zostaje wyłoniona lista firm w siedemnastu  kategoriach, które otrzymają nagrodę WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.

W tym roku organizatorzy konkursu dopuszczają składanie pisemnej prezentacji firmy i jej osiągnięć zamiast zeszytu konkursowego. Zgłoszenie firmy do konkursu jest bezpłatne.

Od 24. lat Kapituła konkursu przyznaje nagrody WIKTORII oraz SUPER WIKTORII – wyróżnienia dla firm, które poprzez swój rozwój i stosowanie zasad etyki w biznesie, budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Organizatorem Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców jest Fundacja WIP WARTO IM POMÓC, która prowadzi trzy projekty. Projekt „WIP WARTO IM POMÓC” – Fundusz pomocy osobom niepełnosprawnym rozpoczynającym działalność gospodarczą. Projekt „Polska od Kuchni”, którego celem jest upowszechnianie zasad zdrowego stylu życia oraz promowanie gastronomii. Konkurs WIKTORIA – który promuje  etykę i rzetelne wykonywania działalności gospodarczej.

Wielka Gala wręczenia nagród WIKTORII, która odbędzie się 9 października  2021 r. w Warszawie, będzie jak co roku świętem przedsiębiorczości. Jest jedyną w swoim rodzaju uroczystością, podczas której przedstawiciele biznesu mogą w przyjemnej atmosferze podzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać nowe, wartościowe kontakty. W Wielkiej Gali, oprócz laureatów i ich gości, uczestniczyć będą przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, parlamentarzyści oraz ludzie ze świata kultury i mediów.

W konkursie WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców nominowane są firmy w 17 kategoriach:

 1. Budownictwo, Usługi Developerskie i Zarządzanie Nieruchomościami

 2. Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa

 3. Energetyka, Elektrotechnika 

 4. Handel i Dystrybucja

 5. Medycyna, Zdrowie i Uroda

 6. Ochrona Środowiska 

 7. Przemysł Lekki 

 8. Przemysł Ciężki

 9. Rolnictwo i Produkcja Spożywcza

10. Transport, Motoryzacja, Spedycja i Logistyka

11. Telekomunikacja, Informatyka i Elektronika

12. Turystyka, Hotelarstwo i Gastronomia

13. Usługi dla Firm i Ludności 

14. Bankowość i Usługi Finansowe

15. Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo Rozwojowa

16. Ekskluzywna Marka Roku

17. Osobowość Roku.

www.nagrodawiktoria.pl