Poniżej znajdziesz kilka projektów które koordynuje na co dzień, lokalnie, ogólnopolsko, międzynarodowo. W każdym z nich, każdego tygodnia podejmuję razem z Wami szereg inicjatyw – społecznych, biznesowych, networkingowych, organizujemy „połączenia”, kooperujemy, tworzymy sojusze, stawiamy pytania i poszukujemy odpowiedzi – aby inspirować, rozwijać i wspierać siebie nawzajem.

W zakładce „Inni o mnie” dowiesz się więcej.

Przez całe życie zawodowe jak i z największą pasją i oddaniem, związany jestem z komunikacją, psychologią biznesu, zagadnieniami przywództwa przez wartości, rozwijania sztuką myślenia strategicznego.

Słucham, słyszę, wspieram – Was, Wasze organizacje, firmy i projekty w budowaniu, wydobywaniu „tego czegoś” autorskiego, unikatowego, osobistego.

Z jeszcze większą przyjemnością wspieram tych, którzy są na początku tej drogi…

Chętnie dzielę się z Wami swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami, horyzontami myśli, na autorskich spotkaniach, warsztatach, debatach i indywidualnych rozmowach w charakterze opiekuna, mentora, starszego kolegi, brata, przyjaciela…

Dla polskich i międzynarodowych organizacji występuje w roli partnera i eksperta.

Dziś, w roli redaktora naczelnego, członka zarządów, prezesa organizacji, mówcy, lidera społeczności – tworzę lokalne i międzynarodowe partnerstwa międzypokoleniami, ponad podzialami, zapraszam do współpracy pasjonatów, otwartych przedsiębiorczych ludzi i tych „poszukujących swojej drogi”, aby inspirować, łączyć, poszukiwać nowych rozwiązań w działaniach osobistych, zawodowych, społecznych i gospodarczych.

Zapraszam więc również ciebie do współpracy, rozmowy, inspiracji.

A oto wspomniane projekty:

Biznesnafali.pl – serwis informacyjny blisko twojego biznesu i tego, co w nim ważne
https://www.facebook.com/biznesnafali/
http://biznesnafali.pl/

Rada Ekspertów
http://biznesnafali.pl/rada-ekspertow/

Klub Marka jest kobietą – ogólnopolska i międzynarodowa społeczność „Kobiet na fali”

http://markajestkobieta.pl/
https://www.facebook.com/markajestkobieta/

Pochwała wartości – czyli to, co naprawdę liczy się w życiu. O wartościach, uczuciach, relacjach międzyludzkich, dojrzałości emocjonalnej, dialogu, współpracy. W życiu osobistym i zawodowym. Inspirujące rozmowy, motywujące wnioski, wymiana energii i doświadczeń. Recenzje, felietony, patronaty.
https://www.facebook.com/PochwalaWartosci/

Sralpe Polska – ogólnopolska społeczność zdrowo nakręconych pasjonatów dwóch kółek
https://www.facebook.com/sralpepolska/

Szefuńcio Sralpe Polska
https://www.facebook.com/szefunciosralpe/

Słoneczna Hiszpania
https://www.facebook.com/slonecznahiszpania/

Zitolo – ogólnopolska i międzynarodowa społeczność artystów i twórców sztuki hand-made, mody & design, rękodzieła
http://zitolo.com/
https://www.facebook.com/ZitoloPolska/

Jeśli chcesz porozmawiać ze mną lub poznać szczegóły, przyłączyć się do któregoś z projektu, napisz do mnie, napisz kilka słów o sobie. Spotkamy się, porozmawiamy.

Jeśli prowadzisz w tej chwili ciekawy projekt i/lub potrzebujesz podpowiedzi, szerszego spojrzenia, nowej perspektywy, inspiracji bądź po prostu „być wysłuchanym, wysłuchaną”, to napisz do mnie.

Jeśli szukasz osobistej inspiracji, motywacji, przechodzisz zmiany, jesteś „w procesie”, odezwij się tym bardziej!

Do zobaczenia, do usłyszenia,
Jarosław Waśkiewicz