Uroczystości, debaty biznesowe, wernisaże, rocznice firm – prowadzenie najważniejszych momentów w Waszym życiu i Waszych marek, to dla mnie największy zaszczyt i wyróżnienie.

Dziękuję, że zapraszacie mnie do swojego świata, bo razem tworzymy coś znacznie ważniejszego, wspanialszego, wyjątkowego.

„W imieniu Jobhouse sp. z o.o. chciałabym serdecznie podziękować Panu Jarosławowi Waśkiewiczowi za pomoc w organizacji i prowadzenie uroczystości z okazji 5 urodzin naszej firmy. Pan Jarosław pomagał nam aktywnie w pozyskiwaniu sponsorów oraz pełnił rolę konferansjera. Pan Jarosław wykazał się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam współpracę z panem Jarosławem Waśkiewiczem każdej firmie, której zależy na rzetelności wspartej cennymi kontaktami biznesowymi”.

Natalia Bogdan, Prezes Zarządu JOBHOUSE

„Podziękowanie dla Jarosława Waśkiewicza, za wkład wniesiony w konferencję „Marketing by Poznań”, za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery i mistrzowskie prowadzenie wydarzenia”.

Wojciech Wrociński, Prezes Zarządu Reklamowygadzet.pl

„Szanowny Panie Jarosławie. Bardzo dziękujemy za spełnienie bardzo ważnej dla nas roli konferansjera i poprowadzenie wydarzenia „Ubierz duszę ze sztuką” w Galerii Sztuki Glaza Expo Design w Gdańsku. Pana takt, kultura osobista i profesjonalizm dały nam poczucie spokoju oraz wpłynęły na podkreślenie rangi naszych wspólnych działań. Zamierzałyśmy stworzyć wyjątkową atmosferę w otoczeniu obiektów sztuki, która poruszy zmysły naszych gości. Pana zaangażowanie w całość imprezy w znacznym stopniu wpłynęło na osiągnięcie oczekiwanego rezultatu”.

Barbara Glaza, Właścicielka Galerii Sztuki Glaza Expo Design

„Zaprosiłam Jarosława do poprowadzenia otwarcia mojego mentorskiego projektu „Deal with culture, przekrocz granice, edycja 2” ponieważ ma on wyjątkową osobowość sceniczną, która sprawia że czuję się spokojnie i bezpiecznie. Z organizacją wydarzeń i eventów jest tak jak z funkcjonowaniem za granicą, pracowaniem w obcej kulturze i dalekim kraju, trzeba być gotowym na wszystko, tolerancyjnym i cierpliwym a jednocześnie trzymać rękę na Pulsie gdyż nieoczekiwane sytuacje zawsze się pojawiają i trzeba wiedzieć co wtedy zrobić. Jarosław dokładnie wie co robić co udowodnił już wielokrotnie ratując wizerunek nie tylko eventu ale i całej marki”.

Katarzyna Richter, Founder Deal With Culture

„Szanowny Panie Jarosławie Waśkiewicz, serdecznie dziękujemy za uświetnienie swoją obecnością naszego Spotkania Motywacyjnego pt. „MOTYWACJA – pierwszy krok do sukcesu”, które odbyło się dnia 6.11.2014 r. w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni. Jest nam niezmiernie miło, że przyjął Pan nasze zaproszenie do współpracy.

Pana wystąpienie w roli konferansjera Spotkania, podniosło rangę całego wydarzenia, którego głównym punktem było szkolenie motywacyjne Pani Marty Woźny-Tomczak.

Wyjątkowa Pana osobowość, elegancja oraz wysoka kultura osobista, przyczyniły się znacząco do stworzenia niezwykłej atmosfery, panującej tamtego wieczoru. Z tego względu mam nadzieję na dalszą owocną współpracę”.

Marta Woźny-Tomczak, Dyrektor PERSONIA

„Zespół HR Solutions Group pragnie serdecznie podziękować Jarosławowi Waśkiewiczowi za ogromne zaangażowanie, pełen profesjonalizm i niesamowitą energię podczas prowadzenia uroczystości 5-lecia naszej firmy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaszczycenie nas swoją obecnością i pomoc w organizacji tak ważnej dla nas uroczystości. Jesteśmy pewni, że bez Pana zaangażowania wydarzenie nie byłoby tak udane. Dziękujemy raz jeszcze!”

Joanna Bojarska Buchcic, Managing Partner HR Solutions Group

Przeczytaj więcej opinii – kliknij

Zapraszam serdecznie do współpracy.

Jarosław Waśkiewicz